Fil
Lägenhet till salu in Villajoyosa, Alicante (Playa Torres)
REF. 4522

101 m2

1

1

1
salja: 490 000 €
Beskrivning

EXKLUSIV NYBYGGNADSLÄGENHET PÅ BOTTBYGGNAD I HUSET, ENDAST 50 M FRÅN HAVET Upptäck den äkta medelhavslivsstilen i denna eleganta bottenvåningslägenhet med havsutsikt, belägen i den prestigefyllda bostadsrätten La bostaden har 55 m² interiört och 46 m² exteriört, fördelat på ett ljust sovrum och ett komplett badrum. Varje utrymme har utformats med särskild uppmärksamhet på detaljer, som förenar komfort, samtida design och material av hög kvalitet. Den har ett modernt fullt utrustat kök, centraliserad luftkonditionering med Air Zone-system, golvvärme och ett komplett badrum med väggsitttoaletter, möbler, speglar och duschdörrar. Dessutom finns motoriserade persienner, hemautomationssystem och flera funktioner som garanterar en överlägsen boendeupplevelse. Exteriören är en av dess stora attraktioner: en terrass på 21 m² och en privat trädgård på 25 m², idealiska för att njuta av klimatet året runt, koppla av med havsutsikt eller tillbringa utomhustid med direkt tillgång till gemensamma områden. Bostadsområdet erbjuder en exklusiv miljö med pool, stora gröna områden, gym, bastu och lekplats, allt beläget i ett privilegierat läge nära havet och mycket nära Villajoyosa och Benidorm. En unik möjlighet att bo eller investera vid Costa Blanca.

Egenskaper
Sälj Pris 490 000 €
Pris/m² 4 851
Byggda 101 m2
Sovrum 1
Toaletter 1

Kontakta oss

Om ni vill ha mer information om detta fastighet, snälla fyll i rutan.

 Ja, jag har läst och/eller accepterar användarvillkoren och sekretesspolicyn
Liknade produkter:
 
450 000 €
Ref. 4521  87 m2  2  2
Lägenhet till salu in Altea, med 87 m2, 2 Rum och 2 toaletter, Garage, Hiss och Luftkonditionering.
 
406 750 €
Ref. 4520  72 m2  2  2
Lägenhet till salu in Villajoyosa, med 72 m2, 2 Rum och 2 toaletter, Pool, Garage, Förråd, Hiss och Luftkonditionering.